The Five

Ooit drie Nederlanders en twee Kenianen, dat maakt vijf. Inmiddels vier Nederlanders en twee Kenianen, dus zes. Wij vormen het management team van upMention. We houden ons bezig met groei, leiding geven, strategie en wat zich verder aandient. Heb je een vraag? Weet je welkom.

thefive@upmention.com

Richard Kiptoo

Managing Director Kenya

r.kiptoo@upmention.com

085 - 760 33 40

Risper Wanjiru

Executive Director Kenya

r.wanjiru@upmention.com

085 - 760 33 41

uptick

Ons hoofddoel bij uptick is om ervoor te zorgen dat het bedrijf groeit en bloeit. We zorgen voor financiële inzichten, dat alles in- en extern soepel verloopt en werken aan procesoptimalisatie om een efficiëntieslag te kunnen slaan.

uptick@upmention.com

Pascal Bavuma

Senior Finance officer

p.bavuma@upmention.com

085 - 760 33 10

Nancy Kemboi

HR and Office administrator

n.kemboi@upmention.com

085 - 760 33 24

SRH

Als SRH beantwoorden wij je vraag die gaat over gezien en gevonden worden. Samen met jou maken we een concreet stappenplan om in Google positie te kiezen, je toegevoegde waarde te tonen en op die manier betekenisvol te zijn.

srh@upmention.com

Alexander Zuidam

Sales Manager

a.zuidam@upmention.com

085 - 760 33 13

Peter Mwangi

Marketing consultant

p.mwangi@upmention.com

+44 204 586 0088

Sarah Kinyua

Marketing consultant

s.kinyua@upmention.com

+44 204 586 0087

Lieke van 't Geloof

Marketing consultant

l.vantgeloof@upmention.com

085 - 760 33 28

Hieu Hoang

Marketing consultant

h.hoang@upmention.com

+44 204 586 0086

Lions

Wij zijn de belichaming van creativiteit en actualisering. Met een diverse mix van vaardigheden en ervaring helpen wij om jouw visie en ideeën tot leven te brengen. We geven prioriteit aan klantwaarde, kwaliteit, effectieve communicatie en samenwerking, en zijn altijd op zoek naar manieren om te verbeteren en aan te passen aan veranderende behoeften.

lions@upmention.com

Richard Kiptoo

Product Owner

r.kiptoo@upmention.com

085 - 760 33 40

Oscar Bett

Web developer

o.bett@upmention.com

085 - 760 33 49

Abidjah Mudavadi

Web developer

a.mudavadi@upmention.com

085 - 760 33 33

Carol Mutinda

Web developer

c.mutinda@upmention.com

085 - 760 33 33

Pharis Muchai

Web developer

p.muchai@upmention.com

085 - 760 33 33

Helix

Wij zijn dynamisch en ons bewust van onze identiteit en achtergrond. Dit maakt wie wij zijn en dat wij ons nauw kunnen verbinden met jouw overtuigingen, identiteit en wensen. We gebruiken onze brede kennis en ruime ervaring om jou te ondersteunen bij het laten groeien van jouw bedrijf; samen gaan we spiraalsgewijs naar de top.

helix@upmention.com

Hellen Ndungu

Service Owner

h.ndungu@upmention.com

085 - 760 33 47

Hildah Wanjiku

Scrum Master

h.wanjiku@upmention.com

085 - 760 33 33

Stephen Muthoka

Senior Link building & PR specialist

s.muthoka@upmention.com

085 - 760 33 33

Brian Muema

Link building & PR specialist

b.muema@upmention.com

085 - 760 33 33

Methuselah Marava

Link building & PR specialist

m.marava@upmention.com

085 - 760 33 33

Samuel Kuritu

Link building & PR specialist

s.kuritu@upmention.com

085 - 760 33 33

Judleen Ahindukha

Link building & PR specialist

j.ahindukha@upmention.com

085 - 760 33 33

Summiteers

Ambitieuze spelers in de SEO-markt. Wij vormen het Summiteers team van upMention. We streven ernaar om de top van succes te bereiken net als bergbeklimmers en helpen bedrijven hun hoogtepunt te bereiken. Ons team gaat altijd de uitdaging aan en helpt je graag de top te bereiken!

summiteers@upmention.com | Summiteers WhatsApp

Risper Wanjiru

Service Owner

r.wanjiru@upmention.com

085 - 760 33 41

Samantha Zadock

Scrum Master

s.zadock@upmention.com

085 - 760 33 43

Joran Huisman

Search Engine Marketeer

j.huisman@upmention.com

085 - 760 33 12

Lucien Lachman

Search Engine Marketeer

l.lachman@upmention.com

085 - 760 33 37

Kennedy Mukulya

Search Engine Marketeer

k.mukulya@upmention.com

085 - 760 33 27

Brenda Tendet

Search Engine Marketeer

b.tendet@upmention.com

085 - 760 33 18

Stanley van Ree

CRO specialist

s.vanree@upmention.com

085 - 760 33 23

Summiteers werkt onder andere voor:

Orange

Orange is een innovatief team van digitale marketeers die toegewijd zijn aan het helpen van bedrijven om hoger te scoren in zoekmachines. Door gebruik te maken van de nieuwste SEO- en SEA-technieken streven we ernaar om topposities in Google te bereiken voor klanten. Waardoor ze hun zichtbaarheid vergroten, meer klanten bereiken en meer leads zullen genereren. Team orange jaagt altijd topposities op Google na.

orange@upmention.com

Andries Schollaart

Service Owner

a.schollaart@upmention.com

+31 857 603 336

Joost Kerssen

Client Representative Manager

j.kerssen@upmention.com

085 - 760 33 11

Ignatius Kuria

Scrum Master

i.kuria@upmention.com

085 - 760 33 19

Teresia Mumbi

Search Engine Marketeer

t.mumbi@upmention.com

085 - 760 33 45

Matthias van Asperen

Search Engine Marketeer

m.vanasperen@upmention.com

085 - 760 33 14

Fleur Nordkamp

Content & social specialist

f.nordkamp@upmention.com

085 - 760 33 16

Janet Gikandi

Search Engine Marketeer

j.gikandi@upmention.com

085 - 760 33 16

Barnet Ngui

Search Engine Marketeer

b.ngui@upmention.com

085 - 760 33 16

Stephan Kurpershoek

Search Engine Marketeer

s.kurpershoek@upmention.com

085 - 760 33 29

Orange werkt onder andere voor:
image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor image decor